Rreth Omeal

Omeal Leatherware Fabrika është një këpucë prodhues në provincën Guangdong. Themeluar në vitin 2014, e cila tani është një nga prodhuesit profesionale e këpucë, takë të lartë, sandale, këpucë banesë, atlete, çizme, shqip-në këpucë, dhe leatherware tjera si handbags, portofolin dhe çantë, etj Me përvojën tonë të ngurta në këtë industri, ne jemi në gjendje të ofrojnë çmim më të mirë, cilësi të qëndrueshme dhe shërbimi i shkëlqyer për klientët në mbarë botën. Prano OEM, ODM, dhe të gjitha llojet e shërbimit të përshtatur. Omeal Leatherware Fabrika është gjithmonë i gatshëm të jetë partneri juaj afatgjatë të biznesit.

WhatsApp Online Chat!