за Omeal

Omeal Leatherware Фабрика е чевли производителот во провинцијата Гуангдонг. Основана е во 2014 година, кој сега е еден од професионални производител на чевли, високи потпетици, сандали, рамни чевли, патики, чизми, се лизга-на чевли, и други leatherware како чанти, паричник и чанта, итн Со нашите солидно искуство во оваа индустрија, ние сме во состојба да обезбеди подобра цена, стабилен квалитет и одлична услуга за клиентите во целиот свет. Прифати OEM, ODM, и сите видови на кориснички услуги. Omeal Leatherware Фабрика е секогаш подготвени да Ви биде долгорочен деловен партнер.

WhatsApp Онлајн Chat!